Oblíbené

7 oblíbených alb 25 oblíbenců

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

(jiri-skrobak)
(abuelo)
.
"Nepřítelem fotografie je konvence, ustálená pravidla toho, jak se co dělá, spása fotografie je v experimentu." László Moholy-Nagy

„…když se jednou fotograf vydal na cestu soupeření, skončí pravděpodobně jako člen některého spolku pro vzájemné obdivování. Vzdává se tak ovšem naděje, že by z něho mohl být fotograf, který má ostatním co říci…“ Andreas Feininger .
.
....
(mk)
(spetkafoti)
Focení prostě miluji:o) .Děkuji vám všem kteří obětujete chvilku a podíváte se na mé fotečky a když se vám budou líbit budu moc ráda:o).
Přeji všem krásné dny Marti
Kde mi ještě najdete:
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001299257485
Pokud se Vám nějaká fotka bude líbit tak klidně písněte já Vám pošlu fotku v plném rozlišení :o) ale jen pro soukromou potřebu :o) fotky neprodávám ale věnuji tak prosím dále neprodávejte ani jinak nezneužívejte :o) fotky jsou chráněny autorskými právy. Děkuji za pochopení :o)
(quietgentle)
(kamici)
(ooseneb)
kontaktujte mě prosím na adrese./ www.http://ooseneb.rajce.net.cz
(harydom)
věnováno libiňákům: https://llibina.rajce.idnes.cz/
(aktuell)
(voseneb)
Zima jak má být
(catyia)
(tondamach68)
(jackcomputer)
Fotím moc rád a fotoaparát sebou pořád tahám už je to možná taková nemoc.Snažím se, aby fotografie tomu kdo si je prohlíží něco pověděly o místu kde byla pořízené.Fotím hlavně krajinu a architekturu a živou i neživou přírodu.Mým koníčkem je turistika,zahrádka, železnice a geocaching tak to se v albech taky občas vyskytne.
Díky všem za návštěvu a přeji dobré světlo na vašich cestách.
(term)

Nebyli nalezeni žádní lidé.

reklama